ALEVÍ B

LLIGA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA

CLASSIFICACIÓ
P Nom Equip Punts
1   ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D’URGELL,B 33
2   MARISTES MONTSERRAT LLEIDA CE.,C 29
3    BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,A 26
4    MARISTES MONTSERRAT LLEIDA CE.,B 25
RESUM PARTITS 19-20
J G E P
14 8 2 4
GOLS 19-20
F C
66 26

RESULTATS TEMPORADA 19-20

JORNADA DATA HORA EQUIP CASA EQUIP FORA RESULTAT
1 06-10-2019 13:30 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA CE.,B BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B 1 – 1
2 12-10-2019 10:45 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B MARISTES MONTSERRAT LLEIDA CE.,C 5 – 3
3 19-10-2019 11:15 PONENT FUTSAL ALQASR,B BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B 1 – 1
4 27-10-2019 10:15 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B Foment Agricola de les Garrigues FS MAIALS,A 3 – 0
5 05-11-2019 19:30 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,C BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B 0 – 13
6 16-11-2019 09:30 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B CORBINS FUTBOL SALA,B 11 – 0
7 23-11-2019 12:30 ESCOLA FUTB. SALA CERVERA,B BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B 1 – 6
8 30-11-2019 10:45 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B ANGLESOLA C.F. SALA ,A 10 – 0
9 14-12-2019 12:00 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B TORRES DE SEGRE, CLUB AT.,A 5 – 3
10 21-12-2019 17:45 TARREGA F.S.,B BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B
 11 11-01-2020 09:30 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B FS SOLSONA FORMATGERIA ROTXÈS,A 2 – 3
12 19-01-2020 10:50 ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D’URGELL,B BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B 5 – 2
13 25-01-2020 09:30 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B CICLISTA AITONENC (CECA), C.E.,A
14 09-02-2020 10:45 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B MARISTES MONTSERRAT LLEIDA CE.,B 0 – 3
15 01-03-2020 10:45 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA CE.,C BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B 4 – 1
16 07-03-2020 17:30 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B PONENT FUTSAL ALQASR,B 6 – 2
17 14-03-2020 11:15 Foment Agricola de les Garrigues FS MAIALS,A BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B
18 21-03-2020 09:30 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA,C
19 28-03-2020 18:30 CORBINS FUTBOL SALA,B BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B
20 04-04-2020 12:00 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B ESCOLA FUTB. SALA CERVERA,B
21 18-04-2020 17:00 ANGLESOLA C.F. SALA ,A BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B
22 25-04-2020 11:00 TORRES DE SEGRE, CLUB AT.,A BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B
23 09-05-2020 09:30 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B TARREGA F.S.,B
24 17-05-2020 11:45 FS SOLSONA FORMATGERIA ROTXÈS,A BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B
25 23-05-2020 17:15 BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B ESCOLA DE FUTBOL SALA COMTAT D’URGELL,B
26 31-05-2020 11:00 CICLISTA AITONENC (CECA), C.E.,A BALAGUER VEDRUNA CLUB FUTBOL SALA ,B
Més Informació